Geovita w Wiśle jest malowniczo położone u ujścia Malinki do Wisełki. Od tego miejsca oficjalnie rzeka przybiera nazwę Wisły – królowej polskich rzek. Okolica jest zaciszna i pełna atrakcji zarówno dla miłośników spokoju, jak i aktywnego wypoczynku. Tylko 200 m dzieli ten zakątek od skoczni narciarskiej im. Adama Małysza, 1 km od kompleksów narciarskich, a tuż obok wiodą dwa szlaki piesze, zachęcające do górskiej lub leśnej wędrówki. Obiekt oferuje szerokie zaplecze rehabilitacyjne, umożliwiające korzystanie z zabiegów leczniczych.
W Geovicie można zatrzymać się w pokojach klasy standard (gotowych na pobyt 1, 2 lub 3 osób), 2-osobowych pokojach typu studio oraz 2-osobowych apartamentach. Wszystkie pokoje są wyposażone w TV, wifi oraz czajnik elektryczny, a łazienki w suszarkę, ręczniki, podstawowe kosmetyki. Dodatkowo w studiach i apartamentach goście mają dostęp do prywatnej lodówki. Z okien obiektu widać beskidzkie krajobrazy. W recepcji można pożyczyć zestaw do prasowania.
Geovita w Wiśle dysponuje salą restauracyjną na sto miejsc, kawiarnią, chatą grillową oraz tarasem z grillem. Śniadania są podawane w formie bufetu, a pozostałe posiłki serwowane.
Goście Geovity mogą skorzystać z centrum zabiegowego, gdzie wykonywane są relaksujące rytuały SPA oraz rozmaite zabiegi lecznicze. W ich szerokiej gamie dostępna jest fizykoterapia, aerozoloterapia, termoterapia, hydroterapia i lecznicze masaże.
Obiekt oferuje specjalne udogodnienia dla rodzin z dziećmi (łóżeczko, wanienka). Na najmłodszych czeka plac zabaw na świeżym powietrzu i pokój zabaw, a w lipcu i sierpniu zajmujące animacje. Starszych ucieszy tenis stołowy, bilard, wypożyczalnia rowerów, a także komputer z dostępem do Internetu czy codzienna prasa.
Lokalizacja Geovity w Wiśle jest dogodna dla narciarzy, bowiem w okolicy znajdują się liczne wyciągi narciarskie. W nieduże odległości są położone wyciągi kanapowe Nowa Osada (1 km), Cieńków (1,5 km), Soszów, Stoże oraz wyciągi orczykowe Bochnia, Klepki, Zieleńska Polana, Partecznik, Kubalonka, Rowienki, Kiczera, Pasieki, Siglany, Barania Góra. Miłośnicy górskich spacerów mogą ruszyć wytyczonym obok Geovity żółtym szlakiem przez Cienków w kierunku Malinowskiej Skały, Skrzycznego lub Baraniej Góry. Rozpoczynający się w sąsiedztwie czarny szlak wiedzie do Wisły Głębce, skąd rozpoczyna się łagodne podejście w pasmo Stożka i Czantorii.
Aktywny Wypoczynek
Pobyt dzieci gratis