Traveldeal.pl
Sylwester w Rzymie lub w Wenecji ze zwiedzaniem Werony, z transportem, noclegami i więcej z Biurem Podróży PAI
Od 299 zł
cena przed699 zł
zniżka57 %
oszczędzasz400 zł
oferta zGroupon
Włochy
Wenecja

Sylwester w Rzymie

 • Dzień 1.: Wyjazd według rozkładu jazdy, przejazd w kierunku Włoch.
 • Dzień 2.: Przyjazd w okolice Rzymu, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
 • Dzień 3.: Śniadanie, przejazd do Rzymu, zwiedzanie Watykanu: Bazylika św. Piotra, wejście na kopułę, groty Watykanu, grób Jana Pawła II, Bazylika Pontyfikalna św. Jana na Lateranie, Święte Schody. Powitanie Nowego Roku w centrum Rzymu. Powrót do hotelu, nocleg.
 • Dzień 4.: Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Rzymu, zwiedzanie: m.in. Plac Hiszpański, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Panteon, Kapitol, pl. Wenecki, Forum Romanum, Koloseum. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Polski.
 • Dzień 5.: Przyjazd do kraju.

Sylwester w Wenecji + zwiedzanie Werony

 • Dzień 1.: Wyjazd z miejsca zbiórki według tabeli odjazdów autokarów. W godzinach wieczornych/nocnych przyjazd w okolice Wenecji. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
 • Dzień 2.: Śniadanie, wyjazd na zwiedzanie Wenecji. Rejs statkiem do Wenecji. Zwiedzanie: Most Westchnień, Plac św. Marka, Pałac Dożów, Most Rialto. Czas wolny, powitanie Nowego Roku – zabawa indywidualna, czas wolny. Około godziny 02.00 powrót do hotelu, nocleg.
 • Dzień 3.: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd na zwiedzanie Werony: m.in.: Piazza Bra, rzymska Arena (z zewnątrz), Plac delle Erbe, Plac dei Signori, Dom Julii (Casa di Giulietta z zewnątrz), Grobowce Della Scala (Scaligeri), kościół Sant’Anastasia, katedra, Zamek Castelvecchio – dziedziniec, most. Wyjazd w kierunku Polski w godzinach wieczornych.
 • Dzień 4.: Planowany przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych – w zależności od miejsca zbiórki na trasie powrotnej.

Program jest ramowy, kolejność zwiedzania obiektów turystycznych może ulec zmianie; biuro podróży PAI nie odpowiada za niezrealizowane punkty programu z przyczyn od niego niezależnych. Zwiedzanie obiektów turystycznych jest opcjonalne, biuro nie robi wcześniejszych rezerwacji do obiektów.

Rozkłady jazdy:

RZYM (miasto, miejsce zbiórki, godzina odjazdu):

 • Szczecin, parking przy Dworcu Głównym PKP – dopłata 60 zł/os., 12:00
 • Gorzów Wlkp., parking przy hotelu Qubus, ul. Orląt Lwowskich 3, 13:00
 • Skwierzyna, parking na Stacji Paliw Shell, ul. Poznańska 24, 13:30
 • Poznań, Dworzec Letni PKP, ul. Dworcowa 1 – dopłata 60zł/os., 12:30
 • Świebodzin, parking Orlen przy rondzie, ul. Wojska Polskiego, 14:10
 • Zielona Góra, Stacja Lukoil, ul. Wrocławska, 15:00
 • Bolesławiec, Stacja Orlen ul. Augusta Cieszkowskiego 13B, 19:00
 • Warszawa, Plac Defilad – wjazd od ul. Marszałkowskiej – dopłata 110 zł/os., 12:30
 • Łódź, Łódź Kaliska PKS nr 227 – wyjazd od ul. Włókniarzy – dopłata 90 zł/os., 14:00
 • Wrocław, Dworzec Tymczasowy PKS między ul. Suchą a ul. Joannitów – dopłata 90 zł, 17:00
 • Katowice, Dworzec PKS ul. P. Skargi – dopłata 110 zł/os., 15;00
 • Kraków, Dworzec PKS ul. Bosacka 18 – dopłata 130 zł/os., 14:00

WENECJA (miasto, miejsce zbiórki, godzina odjazdu):

 • Szczecin, parking przy Dworcu Głównym PKP – dopłata 60 zł/os., 21:00 dzień wcześniej
 • Gorzów Wlkp., parking przy hotelu Qubus, ul. Orląt Lwowskich 3, 23:00 dzień wcześniej
 • Skwierzyna, parking na Stacji Paliw Shell, ul. Poznańska 24, 23:30 dzień wcześniej
 • Poznań, Dworzec Letni PKP, ul. Dworcowa 1 – dopłata 60 zł/os., 22:30 dzień wcześniej
 • Świebodzin, parking Orlen przy rondzie, ul. Wojska Polskiego, 00:10
 • Zielona Góra, Stacja Lukoil, ul. Wrocławska, 00:50
 • Bolesławiec, Stacja Orlen, ul. Augusta Cieszkowskiego 13B, 06:00
 • Warszawa, Plac Defilad – wjazd od ul. Marszałkowskiej – dopłata 110 zł/os., 22:00 dzień wcześniej
 • Łódź, Łódź Kaliska PKS nr 227 – wyjazd od ul. Włókniarzy – dopłata 90 zł/os., 23:30 dzień wcześniej
 • Wrocław, Dworzec Tymczasowy PKS między ul. Suchą a ul. Joannitów – dopłata 90 zł, 04:20
 • Katowice, Dworzec PKS, ul. P. Skargi – dopłata 110 zł/os., 01:00
 • Kraków, Dworzec PKS, ul. Bosacka 18 – dopłata 130 zł/os., 23:30 dzień wcześniej

Pasażer powinien przybyć na wskazany w rozkładzie jazdy przystanek co najmniej 15 minut przed planowanym odjazdem autokaru. W przypadku spóźnienia lub niestawienia się na ustaloną godzinę autokar ma prawo odjechać bez pasażera. Godziny odjazdów są orientacyjne i mogą ulec zmianie. Niektóre miasta mogą być obsługiwane połączeniami antenowymi, a dojazd do autokaru głównego może być realizowany Polskim Busem lub połączeniami oferowanymi przez innych przewoźników.

Hotele

 • wycieczka do Rzymu: hotel w dzielnicy Rzymu, Hotel Verona 3* lub o podobnym standardzie, pokoje 2- lub 3-os.
 • wycieczka do Wenecji: hotel w okolicy Werony, Best Western CTC Hotel Verona lub inny o podobnym standardzie, pokoje 2- lub 3-os.

Opcje

 • 299 zł zamiast 699 zł za wyjazd w terminie 29.12.2016-02.01.2017 – 5-dniowa wycieczka do Rzymu – 2 noclegi – śniadania – transport – 1 osoba
 • 299 zł zamiast 699 zł za wyjazd w terminie 30.12.2016-02.01.2017 – 4-dniowa wycieczka do Wenecji z wizytą w Weronie – 2 noclegi – śniadania – transport – 1 osoba
Ważne:

Niezwykły pomysł na spędzenie sylwestra – powitanie Nowego Roku w centrum Rzymu lub Wenecji, zwiedzanie i więcej

Ważność Groupon ważny na wyjazd w terminie 29.12.2016-02.01.2017 lub 30.12.2016-02.01.2017. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z biurem podróży – numer tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za osobę, bazując o pobyt dla 2 osób. Należy wykupić min. 2 groupony, aby dokonać rezerwacji. Jeżeli rezerwacja jest dla 1 osoby, należy kupić 1 groupon i dopłacić do pokoju 1-osobowego. Biuro nie prowadzi dokwaterowania. Rezerwacja Rezerwacja konieczna w ciągu 7 dni od zakupu grouponu. Rezerwacja jest konieczna mailowo: karolina@sobolewscy.pl. Klienci muszą przesłać do biura podróży e-mail z następującymi danymi: kupony grouponu (w formacie plików PDF) oraz następujące dane: imiona, nazwiska, daty urodzenia, adresy, numery dowodów lub paszportów, miejsce wyjazdu, numer telefonu. Modyfikacje zgodnie z ogólnymi warunkami organizatora. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Ograniczenia i dopłaty Dopłaty obowiązkowe (płatne w autokarze w dniu wyjazdu): - ubezpieczenie: 50 zł/os., - opłaty administracyjne, parkingi, przewodnicy lokalni, opłaty klimatyczne: wyjazd do Rzymu: 60 EUR/os., wyjazd do Wenecji: 80 EUR/os. Pokój 1-osobowy: dopłata +160 zł/os. Dopłaty opcjonalne: - bilety do zwiedzanych obiektów: ok. 25-30 EUR/osoba, transport lokalny i słuchawki turystyczne: ok 10 EUR/osoba; Postoje na toaletę w miarę możliwości organizowane są w miejscach bezpłatnych, jednak za granicą zazwyczaj należy uiścić opłatę, dlatego trzeba zaopatrzyć się w drobne monety (0,50 EUR lub 1 EUR/1 wejście do toalety). Każda sztuka bagażu pasażera przewożona w luku bagażowym powinna być opisana imieniem i nazwiskiem pasażera. Pasażer ma prawo do bezpłatnego przewozu 2 sztuk bagażu: podstawowego o łącznej wadze nieprzekraczającej 25 kg oraz 1 sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. Warunki przejazdu W zależności od rozkładu transferów godziny zameldowania i wymeldowania w hotelu mogą się różnić. Dokumenty: obowiązkowy jest paszport lub dowód osobisty (ważny minimum do dnia powrotu do Polski). Dodatkowe informacje Lokalizacja hoteli: Włochy: Rzym, okolice Werony. Ważność terminu zależna jest od wybranej opcji (data i liczba nocy). Groupon ważny na pobyt dla 1 os. w pokoju 2-/3-osobowym. Dodatkowe osoby Min. obłożenie pokoju: 2 osoby. Maks. obłożenie pokoju: 3 osoby. Dzieci: standardowa cena + obowiązkowe dopłaty (bez rabatów). Cena za osobę, pobyt w pokoju 2-osobowym. Oferta limitowana dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedane przez Groupon International Travel GmbH.
Biuro Podróży PAI
Rome, Rome, Città Metropolitana di Roma
Piazza San Marco, Venezia, Città Metropolitana di Venezia

TravelDeal.pl - to portal turystyczny prezentujący promocyjne oferty Hoteli SPA z basenami, Aquaparków i Term w Polsce i za granicą. Zniżki i rabaty sięgają nawet 90%. Codziennie pojawia się w portalu TravelDeal.pl kilkadziesiąt nowych ofert. Prezentujemy oferty z Groupon Travel, Travelist, Gruper, Fastdeal, MyDeal, Kuptravel, Flipo, eHoliday, Triverna, Tui, Voyage Prive, Travelday, Galeria SPA, KupWakacje i z innych portali, od tych najtańszych po oferty Premium z opcją All Inclusive. Prezentujemy również oferty z Hotelscombinad czyli porównywarki cen hoteli z portali Booking.com, Hotels.com, Agoda, AccorHotels, Best Western, Getaroom i z innych. Luksusowy i ekskluzywny hotel SPA? Rodzinne wczasy z dziećmi w górach lub weekend nad morzem tanio? Mamy ceny jak z Last Minute. Z naszym portalem spędzisz Wakacje z dzieckiem, Majówkę, Urlop lub Ferie zimowe. Wypoczynek nad morzem, Wycieczki w Góry, Święta, Weekend Majowy, Sylwester 2016/2017 dużo taniej! Wszystkie groupony travel w jednym miejscu razem. Zima 2017, oferty na Boże Ciało, czyli długi weekend czerwcowy. Noclegi z całej Polsce i z zagranicy. Turystyczne okazje na rodzinne wakacje. Hotele i ośrodki SPA przyjazne dzieciom. Wyjazdy 1-dniowe, weekendowe, tygodniowe i dłuższe. Wycieczki i loty samolotem do Ameryki, Azji, Afryki, Australii i w każdy inny zakątek świata. Opinie o portalu TravelDeal.pl są bardzo dobre. Codziennie odwiedza nas wiele osób szukających promocyjnych ofert wycieczek z różnych portali razem w jednym miejscu. TravelDeal.pl to biuro podróży online z najniższymi cenami w internecie. Wycieczki krajowe, objazdowe i zagraniczne. Możesz zwiedzić Pomorze, Kujawy, Warmię i Mazury, Podlasie, Wielkopolskę, Lubuskie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Dolny Śląsk, Górny Śląsk, Małopolskię i Bieszczady. Wybierz się we dwoje do SPA & Wellness, odkryj Bestsellery - jeziora, hotele premium i ciekawe miasta.

Polska (4433)Włochy (4038)Tajlandia (3304)Hiszpania (3237)Turcja (3179)Rzym (2434)Francja (2233)Paryż (1676)Wielka Brytania (1665)Londyn (1533)Stambuł (1501)Grecja (1345)Niemcy (1331)Chorwacja (1317)Bangkok (1275)Portugalia (1209)Rosja (996)Moskwa (996)Barcelona (944)Bułgaria (819)Wyspy Kanaryjskie (703)Czechy (688)Pattaya (683)Praga (678)Chiang Mai (656)Wenecja (635)Madryt (618)Berlin (617)Mediolan (579)Kraków (489)Lizbona (449)Austria (446)Wiedeń (444)Holandia (408)Amsterdam (406)Kreta (399)Szkocja (393)Edynburg (393)Krabi (350)Gran Canaria (338)Ukraina (324)Hua Hin (324)Majorka (314)Rimini (302)Monachium (282)Belgia (280)Bruksela (278)Warszawa (276)Irlandia (274)Dublin (274)Alanya (266)Hamburg (261)Dubrownik (257)Ateny (256)Walencja (238)Rodos (235)Benidorm (221)Egipt (219)Antalya (219)Split (213)Słoneczny Brzeg (206)Marmaris (200)Madera (199)Fethiye (199)Porto (193)Albufeira (193)Sewilla (192)Kijów (190)Bodrum (185)Szwecja (184)Sztokholm (183)Teneryfa (180)Zakopane (179)Czarnogóra (177)Ibiza (175)Tunezja (170)Frankfurt nad Menem (160)Malaga (153)Słowacja (140)Lwów (133)Sofia (130)Manchester (130)Marsylia (128)Zagrzeb (127)Ankara (123)Salou (122)Poznań (119)Wrocław (118)Złote Piaski (117)Fuerteventura (114)Tuluza (111)Belek (109)Hurghada (106)Sozopol (102)Korfu (101)Kopenhaga (101)Dania (101)Rovinj (99)Kusadasi (99)Oslo (97)Norwegia (97)Strasburg (95)Kołobrzeg (94)Marbella (93)Bratysława (93)Węgry (89)Litwa (89)Warna (88)Izmir (88)Hammamet (88)Wilno (87)Zadar (86)Bordeaux (82)Budva (81)Łódź (81)Szklarska Poręba (81)Krynica Zdrój (79)Białka Tatrzańska (72)Lille (70)Dominikana (70)Karpacz (68)Saloniki (66)Pula (65)Montpellier (65)Kościelisko (65)Lanzarote (64)Cascais (64)Portimao (63)Budapeszt (62)Bukowina Tatrzańska (62)Lublin (61)Minorka (60)Meksyk (60)Mykonos (59)Hvar (58)Jastrzębia Góra (53)Kos (52)Rzeszów (52)Zakintos (51)Bałczik (51)Międzyzdroje (50)Dahab (49)Midoun (48)Świeradów-Zdrój (48)Bydgoszcz (47)Katerini (46)Bursa (45)Świnoujście (45)Toruń (45)Kudowa Zdrój (44)Opatija (42)Albania (42)Szibenik (41)Kuba (41)Javea (41)Łeba (40)Side (38)Kielce (38)Trabzon (37)Podstrana (37)Mauritius (37)Szczecin (37)Wisła (37)Sycylia (34)Marsa Alam (34)Ustroń (34)Ciechocinek (32)Bielsko-Biała (32)Olsztyn (31)Biały Dunajec (31)Cypr (30)Szczyrk (30)Tivat (29)Petrovac (29)Jamajka (29)Władysławowo (29)Poronin (29)Jelenia Góra (29)Primorsko (28)Aleksandria (28)Ustronie Morskie (28)Parga (27)Kenia (27)Bol (27)Mielno (27)Szczawnica (27)Burgas (26)Sardynia (25)Malta (25)Cavtat (25)Vodice (23)Kazimierz Dolny (23)Polanica Zdrój (23)Trogir (22)Obzor (22)Ustka (22)Murzasichle (22)Valletta (21)Katowice (21)Zjednoczone Emiraty Arabskie (19)Skopelos (19)Pomorie (19)Dźwirzyno (19)Dąbki (19)Darłowo (19)Polańczyk (19)Monastir (18)Sandomierz (18)Zamość (17)Duszniki-Zdrój (17)Supetar (16)Port El Kantaoui (16)Malediwy (16)Niechorze (16)Koszalin (16)Białystok (16)Rabka Zdrój (16)Tirana (15)Durres (15)Zielona Góra (15)Szaflary (15)Muszyna (15)Podgorica (14)Nesebyr (14)Pobierowo (14)Wieliczka (14)Czarna Góra (14)Kemer (13)Bar (13)Grzybowo (13)Opole (13)Ulcinj (12)Okrug Gornji (12)Sianożęty (12)Sarbinowo (12)Zabrze (12)Tychy (12)Nałęczów (12)Jeleśnia (12)Orebic (11)Lara (11)Krk (11)Włocławek (11)Tarnów (11)Radom (11)Starachowice (11)Sri Lanka (10)Makarska (10)Indonezja (10)Krynica Morska (10)Jarosławiec (10)Oświęcim (10)Legnica (10)Gniezno (10)Piwniczna-Zdrój (10)Szkodra (9)Seszele (9)Rijeka (9)Novalja (9)Becici (9)Jurata (9)Płock (9)Iława (9)Korbielów (9)Gliczarów (9)Grudziądz (8)Stronie Śląskie (8)Przesieka (8)Benalmadena (7)Darłówko (7)Suwałki (7)Konin (7)Elbląg (7)Busko-Zdrój (7)Żywiec (7)Szczawno-Zdrój (7)Niemcza (7)Lądek Zdrój (7)Jugowice (7)Jarnołtówek (7)Iwonicz-Zdrój (7)Maroko (6)Konakli (6)Rewal (6)Rybnik (6)Przemyśl (6)Kalisz (6)Inowrocław (6)Sokolec (6)Mszana Dolna (6)Małe Ciche (6)Jaworze (6)Istebna (6)Incekum (5)Duni (5)Dubaj (5)Międzywodzie (5)Jastarnia (5)Siedlce (5)Piła (5)Jaworzno (5)Sosnówka (5)Sienna (5)Podgórzyn (5)Masłów (5)Kombornia (5)Tropical Island (4)Albena (4)Unieście (4)Pogorzelica (4)Kąty Rybackie (4)Nowy Sącz (4)Malbork (4)Bytom (4)Rytro (4)Milówka (4)Alpy (4)Łotwa (3)Słowenia (3)Trzęsacz (3)Sztutowo (3)Rewa (3)Karwia (3)Hel (3)Wałbrzych (3)Ząb (3)Wierchomla Mała (3)Ustrzyki Dolne (3)Bielawa (3)Bachledówka (3)Tanzania (2)Serbia (2)Republika Południowej Afryki (2)Pag (2)Islandia (2)Estonia (2)Belgrad (2)Rozewie (2)Rowy (2)Puck (2)Mrzeżyno (2)Gąski (2)Dziwnówek (2)Chałupy (2)Łomnica (2)Zieleniec (2)Zawoja (2)Targanice (2)Solina (2)Myczkowce (2)Długopole-Zdrój (2)Dzierżoniów (2)Brenna (2)Bardo (2)Wlora (1)Saranda (1)Naksos (1)Mellieha (1)Kair (1)Himare (1)Herceg Novi (1)Andora (1)Rumia (1)Mikoszewo (1)Dębki (1)Chłopy (1)Chłapowo (1)Słupsk (1)Gorzów Wielkopolski (1)Chorzów (1)Trzebieszowice (1)Sucha Beskidzka (1)Sromowce Niżne (1)Spytkowice (1)Lipowa (1)Kluszkowce (1)Gródek nad Dunajcem (1)Chochołów (1)Chełmsko Śląskie (1)Bystrzyca Kłodzka (1)Arłamów (1)
Więcej
0
0
Zamknij Kontakt
Do góry

T R A V E L D E A L


Zapisując się na nasz newsletter zyskasz dostęp do najnowszych ofertpromocji travel!