Traveldeal.pl
Budapeszt: 4 dniowa wycieczka dla 1 osoby z 3 noclegami, śniadaniami, transportem, zwiedzaniem i więcej
Od 299 zł
oferta zGroupon
Węgry
Budapeszt

Wycieczka do Budapesztu z biurem Podróży Index Polska

Biuro Podroży Index Polska ma przyjemność zaprosić na wycieczkę do miasta dziesięciu wzgórz, często nazywanego Perłą Dunaju. Budapeszt jest miastem, gdzie na każdym kroku spotyka się coś zaskakującego, jak na przykład - zabytki o wielowiekowej historii.

Węgry

Węgry słyną z pięknego miasta - Budapesztu i doskonałej kuchni. Na Węgrzech istnieją inne ciekawe miejsca, poza stolicą, które warto również zobaczyć. Zakole Dunaju, kilkadziesiąt kilometrów na północ od Budapesztu, to jeden z malowniczych regionów Węgier. Stolicą regionu jest Szentendre. Wąskie, strome uliczki, kręte zaułki, liczne place i kolorowe domy - jak w śródziemnomorskim miasteczku. W XVIII w. zasiedlali je greccy i serbscy uchodźcy, którym zawdzięcza dzisiejszy wygląd. W plątaninie domków i uliczek, murków i schodów znajdziemy greckie, serbskie i węgierskie restauracje, wiele pracowni artystycznych, kilkadziesiąt galerii i muzeów. Jadąc prawym brzegiem Dunaju w kierunku północnym, trafimy do Wyszehradu, dawnej stolicy Węgier. Choć z pałacu królewskiego wzniesionego w 1323 r. pozostały tylko ruiny, warto je odwiedzić, chociażby dla przepięknego widoku na Zakole Dunaju. Kilkanaście kilometrów dalej na północ leży 30-tysięczne Esztergom - kolebka państwa i chrześcijaństwa na Węgrzech. Eger natomiast posiada mnóstwo zabytków, m.in. drugą co do wielkości świątynię na Węgrzech, zamek z XIII w., minaret, który jest pamiątką po panowaniu tureckim. Do miasta przyciągają jednak kąpiele w gorących źródłach i wino. W gorących basenach czas płynie wolno, a w piwniczkach z winem pędzi jak ekspres.

Program wycieczki

1 dzień: Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przyjazd do Budapesztu, zwiedzanie miasta: Plac Bohaterów, Park Miejski, Zamek Vajdahunyad, Szechenyi Fürdo - jeden z największych w Europie kompleksów basenowych. Przejazd autokarem 2,5 km aleją Andrassiego - najbardziej reprezentacyjną ulicą miasta: opera,Instytut Goethego, Pałac Dreschlera, Plac Oktogon. Przejazd koło Parlamentu, spacer do Bazyliki św. Stefana - największa świątynia Budapesztu. Następnie spacer do placu Vörösmarty - czas wolny na Vaci utca - najbardziej reprezentacyjnym deptaku miasta z mnóstwem straganów z pamiątkami i zabytkową halą targową Vásárcsarnok, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Dalsze zwiedzanie miasta: Wzgórze Zamkowe, Kościół Koronacyjny króla Macieja pw. NMP, Baszta Rybacka. Zamek Królewski - trzykrotnie niszczony i odbudowywany. Przejazd na Wzgórze Gellerta, z którego roztacza się przepiękny widok: Cytadela, mosty na Dunaju. Czas wolny na deptaku Vaci, wieczorny rejs po Dunaju - fakultatywnie, nocleg.

3 dzień: Śniadanie, przejazd do Esztergomu - kolebki państwowości węgierskiej, zwiedzanie największej na Węgrzech Bazyliki oraz Zamku Królewskiego Arpadów - z zewnątrz. Przejazd do Wyszehradu dawnej rezydencji królewskiej, zwiedzanie Twierdzy z piękną panoramą Zakola Dunaju. Następnie przejazd do Szentendre. Spacer po centrum oraz zwiedzanie jedynego w Europie Muzeum Marcepanu. Spacer po miasteczku. Powrót do Budapesztu, nocleg.

4 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd na Wyspę św. Małgorzaty - spacer do ruin kościoła i klasztoru Dominikanek, mini ZOO, ogród japoński. Przejazd do Egeru - spacer po zabytkowej części miasta: Bazylika, Minaret, Kościół Minorytów. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych. Powrót w godzinach wieczornych.

Zakwaterowanie

Hotel Berlin lub Hotel Classic 3*.

 • Wi-Fi: dostępny - szczegóły u organizatora, 
 • Zwierzęta: niedozwolone, 
 • Personel mówi w języku: węgierskim i angielskim.

Oferta dla singli

 • Dopłata 50 zł do miejsca w pokoju dwuosobowym z możliwością dokwaterowania.
 • Dopłata 150 zł do miejsca w pokoju dwuosobowym bez dokwaterowania (SGL).
 • Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Uwagi:

Biuro Podróży Index nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy minimum 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy. W zależności od wyjazdu jest możliwa przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek ok. 30 min.

Rozkład jazdy

MIASTO / ZBIÓRKA / GODZINA WYJAZDU / DOPŁATA

 • Bielsko-Biała dworzec PKS, dolna płyta ul. Warszawska, 05:15.
 • Chrzanów, stacja Shell ul. Trzebińska, 03:00, 30 zł.
 • Cieszyn stacja benzynowa Arge, ul. Graniczna 48 (trasa S1), 05:45.
 • Częstochowa, McDonald’s ul. Wojska Polskiego 263-271, 02:15 50 zł.
 • Gliwice, stacja Shell, ul. Rybnicka 159, 03:00, 20 zł.
 • Jastrzębie-Zdrój, dworzec autobusowy Arki Bożka, ul. Podhalańska, 05:15, 30 zł.
 • Katowice, McDonald’s ul. Ofiar Katynia 5 k. Praktiker, 04:00.
 • Kielce, dworzec PKP - zatoczki Plac Niepodległości, 00:45, 70 zł.
 • Kraków, Hotel Cracovia ul. Kałuży, 02:15, 40 zł.
 • Leszno, stacja Shell al. Konstytucji 3 Maja 4, 22:15 - Wyjazd 1 dzień wcześniej, 100 zł.
 • Lublin, parking Hala MOSiR al. Zygmuntowskie, 20:45 - Wyjazd 1 dzień wcześniej, 120 zł.
 • Łódź, dworzec PKS Łódź Kaliska, parking koło Poczty al. Włókniarzy 23:45 - Wyjazd 1 dzień wcześniej, 90 zł.
 • Olkusz, stacja benz. Statoil/McDonald’s ul. Rabsztyńska, 02:45, 40 zł.
 • Opole, McDonald’s/Stacja BP, ul. Wrocławska, 01:45, 50 zł.
 • Piotrków Trybunalski, Stacja benzynowa Huzar, ul. Sikorskiego 52, 01:00, 70 zł.
 • Poznań, dworzec PKP - parking ul. Dworcowa, 20:15 - Wyjazd 1 dzień wcześniej, 120 zł.
 • Pszczyna, plac za Kauflandem ul. Broniewskiego, 04:45.
 • Radom, dworzec PKP - parking ul. Wł Bieliny-Prażmowskiego, 23:00 - Wyjazd 1 dzień wcześniej, 90 zł
 • Rybnik, stacja BP / McDonald’s ul. Budowlanych, 04:45, 30 zł.
 • Rzeszów, dworzec PKP - zatoczki Plac Dworcowy, 23:45 - Wyjazd 1 dzień wcześniej, 100 zł.
 • Sosnowiec, McDonalds’s stacja Shell ul. Kresowa, 03:15, 20 zł.
 • Tarnów, dworzec PKP ul. Dworcowa, 01:00, 80 zł.
 • Tychy, stacja benzynowa BP koło Browaru ul. Katowicka, 04:30 .
 • Warszawa, parking PKiN Muzeum Techniki, al. Jerozolimskie, 21:45, Wyjazd 1 dzień wcześniej, 100 zł.
 • Wrocław, parking przy AquaPark, ul. M. Petrusewicza, 00:15, 80 zł. 

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły aby dowiedzieć się więcej o ofercie

Ważne:

Oferta na wycieczkę do węgierskiej stolicy. W programie zwiedzanie najważniejszych atrakcji miasta.

Ważność Ważny na wyjazd na majówkę w terminie: 29/30.04.2016 - 13.11.2016 (w zależności od wybranej opcji). W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z biurem podróży pod numerem telefonu i/lub e-mail podanym w sekcji Rezerwacja. Cena grouponu jesta za 1 osobę. Minimum 1 groupon należy zakupić aby dokonać rezerwacji. Jeżeli rezerwacja jest dla 1 osoby, przy zakupie 1 grouponu, należy obowiązkowo dopłacić do pokoju jednoosobowego: 150 zł. Jeżeli rezerwacja jest dla 1 osoby z zakwaterowaniem w pokoju dzielonym (double), przy zakupie 1 grouponu, należy obowiązkowo dopłacić: 50 zł. Rezerwacja Przed zakupem grouponu klienci muszą potwierdzić swoją rezerwację dzwoniąc pod nr. tel: +48 32 209 78 78 oraz +48 32 258 35 24 lub pisząc na e-mail: kupon@indexpolska.com.pl Rezerwacja musi być dokonana w ciągu 3 dni zaraz po zakupie grouponu na e-mail: kupon@indexpolska.com.pl. Klient powinien wysłać nastepujące dokumenty do biura podróży na adres e-mail: kod grouponu (w formacie PDF), imię + nazwisko + data urodzenia (wszystkich uczestników) + adres zamieszkania (przynajmniej 1 uczestnika) + numer telefonu (stacjonarny/komórkowy) + miasto wyjazdu. Anulacje i modyfikacje Modyfikacja zgodnie z ogólnymi zasadami partnera i Warunkami Uczestnictwa. Anulowanie rezerwacji niemożliwe, jeśli rezerwacja została dokonana oraz zatwierdzona, groupony nie podlegają zwrotom. Warunki przejazdu Obowiązkowy jest paszport lub dowód osobisty, ważny min. 6 miesięcy od daty planowanego powrotu. Dodatkowe informacje Opłaty obowiązkowe (płatne do biura, zgodnie z umową): - ubezpieczenie: 50 zł/osoba - opłaty administracyjne za realizację programu (opłaty drogowe i parkingowe): 33 euro/osoba. - opłata klimatyczna: 7 euro/osoba. Opłaty opcjonalne: - wyjazd z innych miast zgodnie z rozkładem jazdy, - pokój jednoosobwoy: +150 zł/osoba + obowiązkowe opłaty, - trzecia osoba dorosła w pokoju lub dziecko na dodatkowym łóżku: bez zniżki (standardowa cena grouponu), - zakwaterowanie w pokoju dzielonym z innymi osobami: + 50 zł/osoba, - opłaty za wejścia do obiektów zabytkowych: Bazylika św Stefana 200 HUF, Kościół Macieja 1200 HUF, Baszty Rybackie 700 HUF, Baseny Termalne ok 4500 HUF, Rejs po Dunaju ok 2500-3000 HUF, Muzeum Marcepanu 500 HUF, Bazylika w Esztergom ok 200 HUF, Twierdza w Wyszehard ok 1700 HUF, - wieczór węgierski z all inclusive: 110 zł/osoba (płatne w dniu rezerwacji, potwierdzenie na minimum 25 osób zainteresowanych) - 3 obiadokolacje: 120 zł/osoba Minimalne obłożenie w pokoju: 2 osoby Maksymalne obłożenie w pokoju: 3 osoby. Wartość zweryfikowana na stronie partnera oraz na booking.com 10.02.2016. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

TravelDeal.pl - to portal turystyczny prezentujący promocyjne oferty Hoteli SPA z basenami, Aquaparków i Term w Polsce i za granicą. Zniżki i rabaty sięgają nawet 90%. Codziennie pojawia się w portalu TravelDeal.pl kilkadziesiąt nowych ofert. Prezentujemy oferty z Groupon Travel, Travelist, Gruper, Fastdeal, MyDeal, Kuptravel, Flipo, eHoliday, Triverna, Tui, Voyage Prive, Travelday, Galeria SPA, KupWakacje i z innych portali, od tych najtańszych po oferty Premium z opcją All Inclusive. Prezentujemy również oferty z Hotelscombinad czyli porównywarki cen hoteli z portali Booking.com, Hotels.com, Agoda, AccorHotels, Best Western, Getaroom i z innych. Luksusowy i ekskluzywny hotel SPA? Rodzinne wczasy z dziećmi w górach lub weekend nad morzem tanio? Mamy ceny jak z Last Minute. Z naszym portalem spędzisz Wakacje z dzieckiem, Majówkę, Urlop lub Ferie zimowe. Wypoczynek nad morzem, Wycieczki w Góry, Święta, Weekend Majowy, Sylwester 2016/2017 dużo taniej! Wszystkie groupony travel w jednym miejscu razem. Zima 2017, oferty na Boże Ciało, czyli długi weekend czerwcowy. Noclegi z całej Polsce i z zagranicy. Turystyczne okazje na rodzinne wakacje. Hotele i ośrodki SPA przyjazne dzieciom. Wyjazdy 1-dniowe, weekendowe, tygodniowe i dłuższe. Wycieczki i loty samolotem do Ameryki, Azji, Afryki, Australii i w każdy inny zakątek świata. Opinie o portalu TravelDeal.pl są bardzo dobre. Codziennie odwiedza nas wiele osób szukających promocyjnych ofert wycieczek z różnych portali razem w jednym miejscu. TravelDeal.pl to biuro podróży online z najniższymi cenami w internecie. Wycieczki krajowe, objazdowe i zagraniczne. Możesz zwiedzić Pomorze, Kujawy, Warmię i Mazury, Podlasie, Wielkopolskę, Lubuskie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Dolny Śląsk, Górny Śląsk, Małopolskię i Bieszczady. Wybierz się we dwoje do SPA & Wellness, odkryj Bestsellery - jeziora, hotele premium i ciekawe miasta.

Polska (5027)Włochy (4375)Turcja (3860)Hiszpania (3542)Tajlandia (3205)Francja (2929)Rzym (2657)Stambuł (1859)Wielka Brytania (1840)Paryż (1744)Chorwacja (1718)Londyn (1714)Niemcy (1518)Portugalia (1510)Bangkok (1316)Grecja (1309)Wyspy Kanaryjskie (1242)Rosja (1102)Moskwa (1102)Bułgaria (988)Barcelona (926)Czechy (823)Praga (812)Berlin (764)Pattaya (704)Wenecja (683)Madryt (654)Mediolan (620)Lizbona (613)Holandia (568)Egipt (566)Amsterdam (566)Austria (558)Wiedeń (555)Chiang Mai (548)Kraków (443)Dubrownik (390)Szkocja (387)Edynburg (387)Ukraina (373)Krabi (370)Gran Canaria (362)Zakopane (350)Teneryfa (345)Kreta (340)Rimini (331)Irlandia (327)Dublin (327)Monachium (317)Majorka (311)Lanzarote (306)Belgia (295)Bruksela (293)Alanya (293)Słoneczny Brzeg (290)Sewilla (277)Tunezja (270)Czarnogóra (270)Split (253)Hua Hin (250)Rodos (249)Hamburg (249)Antalya (243)Benidorm (240)Warszawa (239)Ateny (238)Albufeira (237)Kijów (236)Porto (233)Side (231)Walencja (222)Ibiza (215)Madera (207)Nicea (205)Fuerteventura (201)Cannes (196)Poznań (191)Fethiye (186)Lyon (185)Szwecja (181)Sztokholm (180)Marmaris (177)Frankfurt nad Menem (175)Malaga (169)Sharm el-Sheikh (161)Zagrzeb (157)Bodrum (151)Słowacja (149)Kair (146)Kusadasi (141)Lwów (136)Sofia (134)Salou (134)Wrocław (130)Ankara (127)Tuluza (126)Rovinj (124)Manchester (122)Belek (121)Bordeaux (118)Kemer (117)Złote Piaski (115)Hurghada (115)Strasburg (114)Marsylia (114)Kołobrzeg (113)Minorka (106)Portimao (105)Karpacz (105)Sozopol (103)Bratysława (101)Węgry (99)Zadar (98)Malta (97)Marbella (94)Hammamet (94)Wisła (94)Oslo (93)Norwegia (93)Korfu (93)Kopenhaga (91)Dania (91)Mykonos (86)Warna (85)Białka Tatrzańska (83)Szklarska Poręba (81)Kościelisko (79)Trogir (78)Izmir (78)Benalmadena (73)Budapeszt (71)Cascais (68)Dominikana (67)Pula (66)Nesebyr (66)Montpellier (66)Zakintos (64)Saloniki (63)Litwa (63)Budva (63)Toruń (62)Krynica Zdrój (62)Bukowina Tatrzańska (62)Bursa (61)Łódź (61)Wilno (60)Javea (60)Albania (60)Meksyk (59)Lille (58)Międzyzdroje (58)Kotor (53)Tunis (51)Hvar (51)Polanica Zdrój (51)Midoun (50)Jastrzębia Góra (50)Kos (49)Kudowa Zdrój (49)Parga (48)Mielno (47)Kuba (45)Cavtat (45)Vodice (42)Luxor (42)Łeba (42)Świeradów-Zdrój (42)Szczyrk (42)Mauritius (40)Ustroń (40)Świnoujście (39)Opatija (38)Marsa Alam (38)Rzeszów (38)Szibenik (37)Pomorie (37)Podstrana (37)Herceg Novi (37)St Julians (36)Katerini (35)Dahab (35)Albena (35)Sycylia (33)Makarska (33)Bałczik (33)Jelenia Góra (33)Biały Dunajec (33)Bydgoszcz (32)Bielsko-Biała (32)Primorsko (31)Ciechocinek (31)Cypr (30)Kazimierz Dolny (30)Duszniki-Zdrój (30)Podgorica (29)Jamajka (29)Bol (29)Władysławowo (29)Szczawnica (29)Poronin (29)Aleksandria (28)Sousse (27)Qawra (27)Kenia (27)Ustronie Morskie (27)Supetar (26)Okrug Gornji (26)Szczecin (26)Opole (26)Tivat (25)Sardynia (25)Port El Kantaoui (25)Burgas (25)Olsztyn (25)Tirana (24)Wieliczka (24)Lublin (24)Zjednoczone Emiraty Arabskie (23)Monastir (23)Rijeka (22)Obzor (22)Ustka (22)Murzasichle (21)Ulcinj (20)Dąbki (20)Valletta (19)Trabzon (19)Polańczyk (19)Becici (18)Niechorze (18)Dźwirzyno (18)Busko-Zdrój (18)Białystok (18)Novalja (17)Malediwy (17)Bar (17)Nałęczów (17)Rabka Zdrój (17)Muszyna (17)Lądek Zdrój (17)Czarna Góra (17)Durres (16)Darłowo (16)Pobierowo (15)Zielona Góra (15)Szaflary (15)Radom (14)Płock (14)Częstochowa (14)Skopelos (13)Petrovac (13)Zabrze (13)Tychy (13)Tarnów (13)Sandomierz (13)Kalisz (13)Inowrocław (13)Jeleśnia (13)Sarbinowo (12)Grzybowo (12)Kielce (12)Seszele (11)Orebic (11)Mellieha (11)Sianożęty (11)Wałbrzych (11)Przemyśl (11)Katowice (11)Korbielów (11)Iwonicz-Zdrój (11)Lara (10)Rewal (10)Darłówko (10)Zamość (10)Słupsk (10)Oświęcim (10)Legnica (10)Gniezno (10)Gliwice (10)Starachowice (10)Sri Lanka (9)Saranda (9)Indonezja (9)Krynica Morska (9)Jurata (9)Jastarnia (9)Jarosławiec (9)Iława (9)Ząb (9)Ustrzyki Dolne (9)Przesieka (9)Piwniczna-Zdrój (9)Gliczarów (9)Suwałki (8)Siedlce (8)Konin (8)Grudziądz (8)Dąbrowa Górnicza (8)Bytom (8)Dubaj (7)Puck (7)Sosnowiec (7)Elbląg (7)Chorzów (7)Żywiec (7)Szczawno-Zdrój (7)Niemcza (7)Jarnołtówek (7)Istebna (7)Bielawa (7)Sutomore (6)Maroko (6)Krk (6)Konakli (6)Rumia (6)Międzywodzie (6)Gorzów Wielkopolski (6)Zawoja (6)Stronie Śląskie (6)Sokolec (6)Milówka (6)Masłów (6)Jugowice (6)Incekum (5)Duni (5)Mrzeżyno (5)Rybnik (5)Piła (5)Malbork (5)Sienna (5)Podgórzyn (5)Mszana Dolna (5)Jaworze (5)Bystrzyca Kłodzka (5)Wlora (4)Tropical Island (4)Unieście (4)Kąty Rybackie (4)Włocławek (4)Sosnówka (4)Rytro (4)Kombornia (4)Dzierżoniów (4)Łotwa (3)Słowenia (3)Szkodra (3)Andora (3)Trzęsacz (3)Sztutowo (3)Rowy (3)Pogorzelica (3)Karwia (3)Hel (3)Koszalin (3)Wierchomla Mała (3)Solina (3)Lipowa (3)Bachledówka (3)Alpy (3)Tanzania (2)Serbia (2)Republika Południowej Afryki (2)Pag (2)Islandia (2)Estonia (2)Belgrad (2)Rozewie (2)Rewa (2)Dziwnówek (2)Chałupy (2)Nowy Sącz (2)Łomnica (2)Zieleniec (2)Targanice (2)Myczkowce (2)Małe Ciche (2)Długopole-Zdrój (2)Chełmsko Śląskie (2)Brenna (2)Bardo (2)Qeparo (1)Naksos (1)Himare (1)Dhermi (1)Berat (1)Mikoszewo (1)Dębki (1)Chłopy (1)Chłapowo (1)Jaworzno (1)Trzebieszowice (1)Sucha Beskidzka (1)Spytkowice (1)Nowy Targ (1)Kluszkowce (1)Gródek nad Dunajcem (1)Chochołów (1)Arłamów (1)
Więcej
0
0
Zamknij Kontakt
Do góry

T R A V E L D E A L


Zapisując się na nasz newsletter zyskasz dostęp do najnowszych ofertpromocji travel!