Traveldeal.pl
Magiczne Święta nad morzem: 8-15 dni dla 2 osób w Ośrodku Wczasowo-Rehabilitacyjnym Piramida II w Darłówku. W cenie: pełne wyżywienie (także świąteczne), uroczysta oprawa, bal sylwestrowy, zabiegi zdrowotne, atrakcje sportowe, WiFi i więcej!
Od 1399 zł
cena przed2000 zł
zniżka30 %
oszczędzasz601 zł
oferta zMyDeal
Darłówko

Wigilia i Sylwester - te dwa wieczory w roku warto spędzić zupełnie inaczej niż zwykle, wyjątkowo, magicznie. W OWR Piramida II w Darłówku to proste - zarezerwuj tu pobyt dla siebie oraz rodziny i cieszcie się bogatym pakietem atrakcji, pysznym jedzeniem i świąteczną oprawą. A to i tak nie wszystko, co na Was czeka!

Masz 3 opcje pobytu dla 2 osób do wyboru!

Pakiet Boże Narodzenie - pobyt w terminie 23.12 - 30.12.16:1) 1399 zł zamiast 2000 zł za 8 dni (7 noclegów) dla 2 osóbW cenie opcji 1.:- 7 noclegów- Całodzienne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje- Kolacja wigilijna, uroczysta świąteczna oprawa w 1. i 2. dniu świąt- W 2. dniu świąt wieczorem zabawa przy muzyce na żywo, w trakcie pobytu grill z pieczeniem kiełbasek- 6 zabiegów podstawowych z listy zabiegów dostępnych w ośrodku dla każdej osoby (masaż na macie masującej, Bioptron, inhalacje, masaż próżniowy, gimnastyka przyrządowa)- Thalasoterapia i nordic walking

Pakiet Sylwestrowy - pobyt w terminie 30.12.16 - 06.01.17:2) 1399 zł zamiast 2000 zł za 8 dni (7 noclegów) dla 2 osóbW cenie opcji 2.:- 7 noclegów- Całodzienne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje- Bal sylwestrowy przy muzyce na żywo- Świąteczne menu w Nowy Rok- Biesiada grillowa- 4 zabiegi podstawowe z listy zabiegów dostępnych w ośrodku dla każdej osoby (masaż na macie masującej, Bioptron, inhalacje, masaż próżniowy, gimnastyka przyrządowa)- Thalasoterapia i nordic walking- Doba w dniu wyjazdu wydłużona do 13.

Pakiet Boże Narodzenie + Sylwester nad morzem - pobyt w terminie 23.12.16 - 06.01.17:3) 2599 zł zamiast 4000 zł za 15 dni (14 noclegów) dla 2 osóbW cenie opcji 3.:- 14 noclegów- Całodzienne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje- Kolacja wigilijna, uroczysta świąteczna oprawa w 1. i 2. dniu świąt- W 2. dniu świąt wieczorem zabawa przy muzyce na żywo, w trakcie pobytu grill z pieczeniem kiełbaski- Bal sylwestrowy przy muzyce na żywo- Świąteczne menu w Nowy Rok- Biesiada grillowa- 8 zabiegów podstawowych z listy zabiegów dostępnych w ośrodku dla każdej osoby (masaż na macie masującej, Bioptron, inhalacje, masaż próżniowy, gimnastyka przyrządowa)- Thalasoterapia i nordic walking- Doba hotelowa w dniu 6.01.17 wydłużona do 13.- Przyjazd od godziny 13.30

W każdej opcji (1.-3.):- Bezprzewodowy Internet- Bezpłatny parking- Korzystanie z zaplecza rekreacyjno-rozrywkowego oraz z infrastruktury ośrodka (w tym sali fitness)

Magiczny czasPodczas pobytu w OWR Piramida II zamienisz bieganinę, gotowanie i czas spędzony przed telewizorem na wyjątkowe Boże Narodzenie z uroczystą wigilią, zabiegami zdrowotnymi i wspólnym biesiadowaniem - tylko 350 m od morza.

Również Sylwester nie jest tu zwyczajny. Na tegoroczną imprezę szykuj najlepszą kreację - w trakcie pobytu będziesz mieć bowiem okazję wziąć udział w hucznym balu sylwestrowym przy muzyce na żywo!

OWR Piramida IIKomfortowy obiekt położony w malowniczej części miasta, z dala od zgiełku, a jednocześnie w bliskości plaży (ok. 350 m) oraz centrum kurortu (ok. 500 m). Świetna lokalizacja czyni z Piramidy doskonały punkt wypadowy do plażowania oraz na wycieczki piesze i rowerowe.

Komfortowo, przytulnie urządzone pokoje 2-, 3-, i 4-osobowe wyposażono w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Na uwagę zasługuje tutejsza kuchnia - zadowala ona gości ośrodka niezmiennie od 10 lat! Obfite i smaczne posiłki pozwolą Ci nabrać energii do korzystania z uroków Darłowa i okolic. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z diet zdrowotnych.

Obiekt otacza zieleń, wokół znajduje się wiele zacisznych miejsc do relaksu. Do dyspozycji gości oddano m.in.: salę fitness, kort tenisowy i basen kąpielowy. Nad przyjemną atmosferą podczas wypoczynku czuwa  życzliwy, pomocny personel ośrodka.

RehabilitacjaOWR Piramida II dysponuje ofertą zabiegową - można tu pod opieką fizjoterapeutów zadbać o swoje zdrowie i skorzystać z szerokiej gamy zabiegów. Baza zabiegowa składa się z 3 działów, są to: kinezyterapia, hydroterapia i fizykoterapia.

Zabiegi podstawowe dostępne w ramach kuponu: masaż na macie masującej, Bioptron, inhalacje, masaż próżniowy, gimnastyka przyrządowa.

DarłowoPlaża, którą można się przechadzać bez końca, to nie jedyna atrakcja Darłowa. W samym mieście i okolicy można spędzić czas naprawdę ciekawie. Na turystów czeka wiele zabytkowych miejsc, m.in. Zamek Książąt Pomorskich, Kościół Mariacki, zespół młyna wodnego. Warto zajrzeć także do portu w Darłówku - portowe nabrzeże zostało wyremontowane i zamienione w deptak. To doskonałe miejsce na spacer, można tu poobserwować pływające statki i zaopatrzyć się w świeże ryby - prosto z kutra! W Darłówku znajdują się również pozostałości niemieckich bunkrów.

Kliknij Kup Teraz - już dziś zaplanuj świąteczny i sylwestrowy czas! Spędź go nad polskim morzem, w atmosferze ciepła i radości z bycia razem!

Ważne:Pobyt świąteczny lub/i sylwestrowy w OWR Piramida II w Darłówku, 3 opcje
 • Pakiet Boże Narodzenie - pobyt w terminie 23.12 - 30.12.16:1) 1399 zł zamiast 2000 zł za 8 dni (7 noclegów) dla 2 osóbW cenie opcji 1.:- 7 noclegów- Całodzienne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje- Kolacja wigilijna, uroczysta świąteczna oprawa w 1. i 2. dniu świąt- W 2. dniu świąt wieczorem zabawa przy muzyce na żywo, w trakcie pobytu grill z pieczeniem kiełbasek- 6 zabiegów podstawowych z listy zabiegów dostępnych w ośrodku dla każdej osoby (masaż na macie masującej, Bioptron, inhalacje, masaż próżniowy, gimnastyka przyrządowa)- Thalasoterapia i nordic walking
 • Pakiet Sylwestrowy - pobyt w terminie 30.12.16 - 06.01.17:2) 1399 zł zamiast 2000 zł za 8 dni (7 noclegów) dla 2 osóbW cenie opcji 2.:- 7 noclegów- Całodzienne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje- Bal sylwestrowy przy muzyce na żywo- Świąteczne menu w Nowy Rok- Biesiada grillowa- 4 zabiegi podstawowe z listy zabiegów dostępnych w ośrodku dla każdej osoby (masaż na macie masującej, Bioptron, inhalacje, masaż próżniowy, gimnastyka przyrządowa)- Thalasoterapia i nordic walking- Doba w dniu wyjazdu wydłużona do 13.
 • Pakiet Boże Narodzenie + Sylwester nad morzem - pobyt w terminie 23.12.16 - 06.01.17:3) 2599 zł zamiast 4000 zł za 15 dni (14 noclegów) dla 2 osóbW cenie opcji 3.:- 14 noclegów- Całodzienne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje- Kolacja wigilijna, uroczysta świąteczna oprawa w 1. i 2. dniu świąt- W 2. dniu świąt wieczorem zabawa przy muzyce na żywo, w trakcie pobytu grill z pieczeniem kiełbaski- Bal sylwestrowy przy muzyce na żywo- Świąteczne menu w Nowy Rok- Biesiada grillowa- 8 zabiegów podstawowych z listy zabiegów dostępnych w ośrodku dla każdej osoby (masaż na macie masującej, Bioptron, inhalacje, masaż próżniowy, gimnastyka przyrządowa)- Thalasoterapia i nordic walking- Doba hotelowa w dniu 6.01.17 wydłużona do 13.- Przyjazd od godziny 13.30
 • W każdej opcji (1.-3.):- Bezprzewodowy Internet- Bezpłatny parking- Korzystanie z zaplecza rekreacyjno-rozrywkowego oraz z infrastruktury ośrodka (w tym sali fitness)
 • OWR Piramida II: komfortowy ośrodek ok. 350 m od plaży i 500 m od centrum kurortu
 • Wygodne pokoje z łazienkami
 • Smaczna kuchnia i ciepła, domowa atmosfera
 • Bogata baza zabiegowa: różnorodne zabiegi kinezyterapii, hydroterapii oraz fizykoterapii
  Warunki:Ważność kuponu: - od piątku 23.12.16 do 30.12.16 - dla opcji 1.- od piątku 30.12.16 do 06.01.17 - dla opcji 2.- od piątku 23.12.16 do 06.01.17 - dla opcji 3.
 • 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę kuponów
 • Konieczna rezerwacja telefoniczna ze sprawdzeniem dostępności miejsc
 • Możliwość zmiany terminu pobytu z min. 7-dniowym wyprzedzeniem
 • Nieodwołanie rezerwacji w terminie wskazanym powyżej, a także niepojawienie się w terminie, który został zarezerwowany, jest jednoznaczne ze zrealizowaniem kuponu
 • Pobyty rozpoczynają się obiadem w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w dniu wyjazdu
 • Zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym
 • Opłata klimatyczna: 2,15 zł/os./doba (płatne na miejscu)
 • Pobyt dzieci: - dziecko do lat 3 bez świadczeń - bezpłatnie- dziecko do lat 10 z oddzielnym łóżkiem i z ½ wyż. - 75% pełnej odpłatności opiekuna + 50 zł za zabiegi- dziecko do lat 6 bez oddzielnego łóżka i z ½ wyż. - 50% pełnej odpłatności opiekuna + 50 zł za zabiegi- powyżej 10 lat - dopłata jak za pobyt dorosłych
 • Zniżki dla dzieci są stosowane tylko przy 2 osobach dorosłych w pokoju
 • Doba hotelowa zaczyna się o 14.00, a kończy o godz. 10.30. (doba hotelowa w dniu 06.01.2017 wydłużona do 13.00
 • przyjazd możliwy od godziny 13.30.)
 • Pobyt zwierząt możliwy - dopłata 15 zł/zwierzę/doba (wymagana jest książeczka szczepień, smycz, kaganiec)
 • Bezpłatnie - parking i Wi-Fi
 • MyDeal sp. z o.o. udostępnia platformę online, na której Użytkownicy mają wyjątkową możliwość kupowania towarów i usług od Partnerów (sprzedających) po rewelacyjnych cenach
 • MyDeal w ramach niniejszej aukcji nie działa jako pośrednik turystyczny ani agent turystyczny, w rozumieniu art. 3 ust. 6 i 7 ustawy z dnia z 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych i wyłącznie umożliwia oferowanie w serwisie niniejszej usługi organizatorowi turystyki
 • Zawierasz umowę z: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "KAMI" DOROTA STANKIEWICZ, ul. Jagiellońska 3, 76-150 Darłowo, NIP: 6342278322, REGON: 273606797

  TravelDeal.pl - to portal turystyczny prezentujący promocyjne oferty Hoteli SPA z basenami, Aquaparków i Term w Polsce i za granicą. Zniżki i rabaty sięgają nawet 90%. Codziennie pojawia się w portalu TravelDeal.pl kilkadziesiąt nowych ofert. Prezentujemy oferty z Groupon Travel, Travelist, Gruper, Fastdeal, MyDeal, Kuptravel, Flipo, eHoliday, Triverna, Tui, Voyage Prive, Travelday, Galeria SPA, KupWakacje i z innych portali, od tych najtańszych po oferty Premium z opcją All Inclusive. Prezentujemy również oferty z Hotelscombinad czyli porównywarki cen hoteli z portali Booking.com, Hotels.com, Agoda, AccorHotels, Best Western, Getaroom i z innych. Luksusowy i ekskluzywny hotel SPA? Rodzinne wczasy z dziećmi w górach lub weekend nad morzem tanio? Mamy ceny jak z Last Minute. Z naszym portalem spędzisz Wakacje z dzieckiem, Majówkę, Urlop lub Ferie zimowe. Wypoczynek nad morzem, Wycieczki w Góry, Święta, Weekend Majowy, Sylwester 2016/2017 dużo taniej! Wszystkie groupony travel w jednym miejscu razem. Zima 2017, oferty na Boże Ciało, czyli długi weekend czerwcowy. Noclegi z całej Polsce i z zagranicy. Turystyczne okazje na rodzinne wakacje. Hotele i ośrodki SPA przyjazne dzieciom. Wyjazdy 1-dniowe, weekendowe, tygodniowe i dłuższe. Wycieczki i loty samolotem do Ameryki, Azji, Afryki, Australii i w każdy inny zakątek świata. Opinie o portalu TravelDeal.pl są bardzo dobre. Codziennie odwiedza nas wiele osób szukających promocyjnych ofert wycieczek z różnych portali razem w jednym miejscu. TravelDeal.pl to biuro podróży online z najniższymi cenami w internecie. Wycieczki krajowe, objazdowe i zagraniczne. Możesz zwiedzić Pomorze, Kujawy, Warmię i Mazury, Podlasie, Wielkopolskę, Lubuskie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Dolny Śląsk, Górny Śląsk, Małopolskię i Bieszczady. Wybierz się we dwoje do SPA & Wellness, odkryj Bestsellery - jeziora, hotele premium i ciekawe miasta.

  Polska (4107)Hiszpania (3403)Włochy (2664)Turcja (2568)Tajlandia (2079)Francja (2007)Chorwacja (1761)Rzym (1692)Bangkok (1392)Paryż (1367)Grecja (1212)Niemcy (1199)Portugalia (1180)Bułgaria (858)Barcelona (843)Wyspy Kanaryjskie (753)Czechy (746)Rosja (737)Moskwa (737)Praga (729)Stambuł (710)Berlin (681)Chiang Mai (663)Madryt (640)Mediolan (628)Austria (577)Wiedeń (576)Holandia (497)Amsterdam (496)Szkocja (445)Edynburg (445)Kreta (399)Lizbona (377)Gran Canaria (352)Split (336)Dubrownik (330)Majorka (315)Alanya (311)Monachium (293)Ukraina (289)Bruksela (283)Belgia (283)Irlandia (282)Dublin (282)Wenecja (269)Sewilla (257)Marmaris (257)Benidorm (257)Ibiza (237)Egipt (235)Rodos (234)Teneryfa (231)Czarnogóra (231)Frankfurt nad Menem (222)Antalya (218)Fethiye (217)Tunezja (214)Albufeira (202)Szwecja (194)Sztokholm (194)Madera (194)Porto (189)Salou (186)Walencja (185)Sofia (179)Ankara (173)Słoneczny Brzeg (167)Zakopane (166)Słowacja (164)Kijów (160)Bodrum (160)Wielka Brytania (158)Zagrzeb (153)Manchester (151)Malaga (147)Karpacz (146)Złote Piaski (139)Kusadasi (136)Tuluza (134)Zadar (130)Kołobrzeg (130)Lwów (128)Marsylia (126)Strasburg (125)Wrocław (120)Hurghada (118)Bordeaux (114)Sozopol (113)Portimao (108)Belek (108)Fuerteventura (107)Dania (107)Kopenhaga (106)Bratysława (104)Hammamet (103)Minorka (101)Marbella (101)Trogir (100)Korfu (100)Oslo (95)Norwegia (95)Mykonos (95)Rovinj (93)Albania (90)Hvar (88)Krynica Zdrój (87)Kraków (83)Kościelisko (77)Parga (76)Montpellier (71)Javea (71)Izmir (71)Bursa (71)Warna (70)Szklarska Poręba (69)Cascais (68)Katerini (64)Lille (63)Budva (62)Podstrana (61)Lublin (61)Saloniki (58)Zakintos (57)Węgry (57)Łódź (57)Toruń (57)Białka Tatrzańska (57)Dominikana (56)Kos (55)Rzeszów (55)Lanzarote (54)Jastrzębia Góra (53)Świeradów-Zdrój (53)Bukowina Tatrzańska (53)Midoun (52)Pula (51)Świnoujście (51)Dahab (49)Bałczik (48)Łeba (47)Kielce (47)Ustroń (46)Ulcinj (45)Opatija (45)Meksyk (45)Skopelos (43)Marsa Alam (43)Międzyzdroje (43)Cavtat (42)Ustka (42)Vodice (41)Biały Dunajec (41)Kuba (40)Burgas (40)Szczecin (40)Trabzon (39)Wisła (39)Pomorie (38)Kazimierz Dolny (38)Kudowa Zdrój (37)Warszawa (36)Bydgoszcz (36)Katowice (34)Ciechocinek (34)Side (33)Mauritius (32)Podgorica (31)Jelenia Góra (31)Budapeszt (30)Bol (30)Olsztyn (30)Murzasichle (30)Monastir (29)Kenia (29)Cypr (29)Szibenik (28)Becici (28)Port El Kantaoui (27)Petrovac (27)Władysławowo (27)Sycylia (26)Obzor (26)Szczawnica (26)Tivat (25)Makarska (25)Opole (25)Poronin (25)Supetar (24)Sardynia (24)Jamajka (24)Aleksandria (24)Mielno (24)Saranda (23)Ustronie Morskie (23)Dźwirzyno (23)Dąbki (23)Zjednoczone Emiraty Arabskie (22)Elbląg (22)Szczyrk (22)Polanica Zdrój (22)Tirana (21)Płock (21)Malta (20)Darłowo (20)Poznań (20)Novalja (18)Bar (18)Pobierowo (18)Wieliczka (18)Sandomierz (18)Bielsko-Biała (18)Rijeka (17)Niechorze (17)Rabka Zdrój (17)Duszniki-Zdrój (17)Valletta (16)Nesebyr (16)Jastarnia (16)Zamość (16)Szaflary (16)Polańczyk (16)Muszyna (16)Malediwy (15)Lądek Zdrój (15)Orebic (14)Kemer (14)Sianożęty (14)Włocławek (14)Nałęczów (14)Kalisz (14)Inowrocław (14)Gliczarów (14)Wlora (13)Szkodra (13)Wałbrzych (13)Malbork (13)Przesieka (13)Sarbinowo (12)Tarnów (12)Radom (12)Koszalin (12)Busko-Zdrój (12)Białystok (12)Starachowice (12)Gorzów Wielkopolski (11)Czarna Góra (11)Lara (10)Indonezja (10)Darłówko (10)Zielona Góra (10)Siedlce (10)Legnica (10)Seszele (9)Rewal (9)Jurata (9)Jarosławiec (9)Grzybowo (9)Gniezno (9)Jeleśnia (9)Okrug Gornji (8)Dubaj (8)Benalmadena (8)Krynica Morska (8)Oświęcim (8)Nowy Sącz (8)Grudziądz (8)Szczawno-Zdrój (8)Stronie Śląskie (8)Jugowice (8)Tanzania (7)Pattaya (7)Maroko (7)Iwonicz-Zdrój (7)Sri Lanka (6)Londyn (6)Tychy (6)Słupsk (6)Przemyśl (6)Iława (6)Ustrzyki Dolne (6)Sosnówka (6)Sokolec (6)Piwniczna-Zdrój (6)Niemcza (6)Jarnołtówek (6)Słowenia (5)Krk (5)Incekum (5)Durres (5)Duni (5)Berat (5)Rozewie (5)Międzywodzie (5)Hel (5)Chałupy (5)Konin (5)Masłów (5)Korbielów (5)Primorsko (4)Konakli (4)Indie (4)Himare (4)Albena (4)Pogorzelica (4)Kąty Rybackie (4)Bytom (4)Żywiec (4)Ząb (4)Sienna (4)Rytro (4)Podgórzyn (4)Małe Ciche (4)Kombornia (4)Jaworze (4)Alpy (4)Łotwa (3)Tropical Island (3)Sousse (3)Trzęsacz (3)Rowy (3)Puck (3)Mrzeżyno (3)Istebna (3)Bielawa (3)Bachledówka (3)Qeparo (2)Panama (2)Litwa (2)Hua Hin (2)Estonia (2)Dhermi (2)Unieście (2)Sztutowo (2)Dziwnówek (2)Suwałki (2)Łomnica (2)Zawoja (2)Wierchomla Mała (2)Myczkowce (2)Mszana Dolna (2)Lipowa (2)Kluszkowce (2)Długopole-Zdrój (2)Dolomity (2)Bystrzyca Kłodzka (2)Brenna (2)Bardo (2)Wilno (1)Stany Zjednoczone (1)Serbia (1)Rimini (1)Republika Południowej Afryki (1)Pag (1)Naksos (1)Mellieha (1)Kair (1)Cannes (1)Belgrad (1)Andora (1)Rumia (1)Rewa (1)Mikoszewo (1)Karwia (1)Gąski (1)Chłapowo (1)Piła (1)Jaworzno (1)Chorzów (1)Żegiestów-Zdrój (1)Zieleniec (1)Trzebieszowice (1)Targanice (1)Spytkowice (1)Solina (1)Milówka (1)Gródek nad Dunajcem (1)Dzierżoniów (1)Arłamów (1)
  Więcej
  0
  0
  Zamknij Kontakt
  Do góry

  T R A V E L D E A L


  Zapisując się na nasz newsletter zyskasz dostęp do najnowszych ofertpromocji travel!