Traveldeal.pl
Relaks z prawdziwego zdarzenia pośród Tatr: 2-8 dni dla 2 osób z wyżywieniem, WiFi i atrakcjami w Willi Skorusyna w Gliczarowie Górnym k. Zakopanego. Specjalne pakiety na jesień: "Babie Lato 8 dni dla zdrowia" i "Listopadowe oczyszczenie - dieta owocowo-warzywna w Tatrach". Rewelacyjne opinie gości!
Od 159 zł
cena przed320 zł
zniżka50 %
oszczędzasz161 zł
oferta zMyDeal
Gliczarów

Odkryj kwintesencję góralskości - jedź do Willi Skorusyna w Gliczarowie Górnym! Zafunduj sobie jesienny wypad do tego klimatycznego miejsca i ciesz się wypoczynkiem, relaksem, wspaniałym jedzeniem i widokami odbierającymi mowę!

Masz 7 opcji pobytu dla 2 osób do wyboru:

Pobyty w terminie 12.09 - 23.12.16:1) 159 zł zamiast 320 zł za 2 dni (1 nocleg)2) 259 zł zamiast 610 zł za 3 dni (2 noclegi)3) 399 zł zamiast 900 zł za 4 dni (3 noclegi)4) 649 zł zamiast 1480 zł za 6 dni (5 noclegów)5) 899 zł zamiast 2160 zł za 8 dni (7 noclegów) + kąpiel w beczce lub masaż dla każdej osobyW opcji 1.-5.: zakwaterowanie dla 2 osób w pokoju standard, wyżywienie (codzienne śniadania i obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego)

Pobyty w ramach pakietu "Babie Lato 8 dni dla zdrowia" w terminie 16.09 - 28.10.16:6) 1179 zł zamiast 2490 zł za 8 dni (7 noclegów) od piątku do piątku"Babie Lato 8 dni dla zdrowia" - w pakiecie:- zakwaterowanie dla 2 osób w pokoju standard- śniadania i obiadokolacje w formie bufetu (od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu)- 3 masaże częściowe dla każdej osoby (1 masaż trwa 30 minut)- codzienny seans w saunie (maks. 30 minut)- kąpiel piwna w wannie SPA na świeżym powietrzu, opalanej drewnem (czas trwania kąpieli 45 minut)- korzystanie z Karty Tatrzańskiej uprawniającej do rabatów i zniżek w regionie- rabaty do Term Bukovina, Term Podhalańskich w Szaflarach, Term Gorący Potok, Term Białka, Term Chochołowskich

Pobyty w ramach pakietu "Listopadowe oczyszczenie - dieta owocowo-warzywna w Tatrach" w terminie 04.11 - 02.12.16:7) 1279 zł zamiast 2690 zł za 8 dni (7 noclegów) od piątku do piątku"Listopadowe oczyszczenie - dieta owocowo-warzywna w Tatrach" - w pakiecie:- zakwaterowanie dla 2 osób w pokoju standard- wyżywienie w formie serwowanej - śniadania, obiady i kolacje (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu z dietą owocowo-warzywną dr Ewy Dąbrowskiej)- 3 masaże częściowe dla każdej osoby (1 masaż trwa 30 minut)- codzienny seans w saunie (maks. 30 minut)- nordic walking z instruktorem- kąpiel piwna oraz kąpiel ziołowa w wannie SPA na świeżym powietrzu, opalanej drewnem (czas trwania 1 kąpieli - 45 minut)- spotkanie z dietetykiem- spotkanie z fizjoterapeutą- korzystanie z Karty Tatrzańskiej uprawniającej do rabatów i zniżek w regionie- rabaty do Term Bukovina, Term Podhalańskich w Szaflarach, Term Gorący Potok, Term Białka, Term Chochołowskich

Miejsce z duszą w sercu Podhala Willa Skorusyna to miejsce w samym centrum Podhala, w którym czas płynie wolniej, a codzienne problemy odchodzą na drugi plan. Położona wśród lasów, łąk i szlaków turystycznych przyciąga swoim urokiem tych, którzy chcą odpocząć i zregenerować siły w prawdziwym górskim klimacie. Jeśli również Ty pragniesz się wyciszyć, nabrać dystansu do otaczającego świata albo spędzić kilka miłych dni z rodziną - odwiedź to miejsce z duszą. Relaks w saunie, poranna kawa w ogrodzie, a może kolacja z widokiem na górskie szczyty - w Skorusynie każdy znajdzie coś dla siebie!

Na gości czekają przytulne pokoje wyposażone w TV, wygodne łóżka oraz łazienki z prysznicem. Można z nich podziwiać piękną panoramę Tatr, Pienin lub Beskidów.

Ponadto do dyspozycji gości są: sala kominkowa, barek z grzanym winem, lanym piwem, włoską kawą i ciastem domowym, sauna, gabinet masażu i kąpiele SPA na świeżym powietrzu w balii opalanej drewnem. Sprzęt do nordic walkingu jest udostępniany bezpłatnie.

Góralskie jadło albo dieta dr Ewy Dąbrowskiej W trakcie pobytu możesz liczyć na smaczne, obfite posiłki serwowane w formie bufetu. Willa gwarantuje doskonały smak prawdziwych góralskich potraw oraz dań kuchni polskiej. Jeśli nigdy nie jadłeś kwaśnicy, oscypka albo korbaczy, tam będziesz mieć okazję rozsmakować się w podhalańskich specjałach. Kucharze w obiekcie gotują pysznie, domowo i z sercem.

W ramach opcji 7. możesz liczyć na śniadania, obiady i kolacje wg diety owocowo-warzywnej dr Ewy Dąbrowskiej - dzięki nim poczujesz się lekko!

Okoliczne atrakcje Gliczarów Górny to jedna z najwyżej położonych miejscowości w Polsce (na wysokości ok. 1000 m n.p.m.), dzięki czemu z każdego miejsca rozciąga się tu przepiękny widok na Tatry, pasmo Pienin oraz Beskidy z Babią Górą. Bliskość pól, lasów i górskich szlaków tworzą wspaniałe warunki do odpoczynku, wyciszenia i nabrania pozytywnej energii.

Willa znajduje się niecałe 20 km od Zakopanego. Niedaleko od niej także do basenów termalnych, wyciągów narciarskich i wielu innych atrakcji.

Kliknij Kup Teraz - jesień to znakomity czas na regenerację pośród Tatr!

Ważne:Pobyt dla 2 osób w Willi Skorusyna w Gliczarowie Górnym, 7 opcji
 • Pobyty w terminie 12.09 - 23.12.16:1) 159 zł zamiast 320 zł za 2 dni (1 nocleg)2) 259 zł zamiast 610 zł za 3 dni (2 noclegi)3) 399 zł zamiast 900 zł za 4 dni (3 noclegi)4) 649 zł zamiast 1480 zł za 6 dni (5 noclegów)5) 899 zł zamiast 2160 zł za 8 dni (7 noclegów) + kąpiel w beczce lub masaż dla każdej osobyW opcji 1.-5.: zakwaterowanie dla 2 osób w pokoju standard, wyżywienie (codzienne śniadania i obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego)
 • Pobyty w ramach pakietu "Babie Lato 8 dni dla zdrowia" w terminie 16.09 - 28.10.16:6) 1179 zł zamiast 2490 zł za 8 dni (7 noclegów) od piątku do piątku"Babie Lato 8 dni dla zdrowia" - w pakiecie:- zakwaterowanie dla 2 osób w pokoju standard- śniadania i obiadokolacje w formie bufetu (od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu)- 3 masaże częściowe dla każdej osoby (1 masaż trwa 30 minut)- codzienny seans w saunie (maks. 30 minut)- kąpiel piwna w wannie SPA na świeżym powietrzu, opalanej drewnem (czas trwania kąpieli 45 minut)- korzystanie z Karty Tatrzańskiej uprawniającej do rabatów i zniżek w regionie- rabaty do Term Bukovina, Term Podhalańskich w Szaflarach, Term Gorący Potok, Term Białka, Term Chochołowskich
 • Pobyty w ramach pakietu "Listopadowe oczyszczenie - dieta owocowo-warzywna w Tatrach" w terminie 04.11 - 02.12.16:7) 1279 zł zamiast 2690 zł za 8 dni (7 noclegów) od piątku do piątku"Listopadowe oczyszczenie - dieta owocowo-warzywna w Tatrach" - w pakiecie:- zakwaterowanie dla 2 osób w pokoju standard- wyżywienie w formie serwowanej - śniadania, obiady i kolacje (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu z dietą owocowo-warzywną dr Ewy Dąbrowskiej)- 3 masaże częściowe dla każdej osoby (1 masaż trwa 30 minut)- codzienny seans w saunie (maks. 30 minut)- nordic walking z instruktorem- kąpiel piwna oraz kąpiel ziołowa w wannie SPA na świeżym powietrzu, opalanej drewnem (czas trwania 1 kąpieli - 45 minut)- spotkanie z dietetykiem- spotkanie z fizjoterapeutą- korzystanie z Karty Tatrzańskiej uprawniającej do rabatów i zniżek w regionie- rabaty do Term Bukovina, Term Podhalańskich w Szaflarach, Term Gorący Potok, Term Białka, Term Chochołowskich
 • Bezpłatny parking i dostęp do WiFi
 • Przytulne pokoje: wyposażone w TV, wygodne łóżka oraz łazienki z prysznicem
 • Atrakcje na miejscu: sala kominkowa, barek z grzanym winem, lanym piwem, włoską kawą i ciastem domowym, sauna, gabinet masażu, kąpiele SPA na świeżym powietrzu w balii opalanej drewnem, bezpłatny nordic walking
 • Willa Skorusyna - komfortowe miejsce z lokalnym urokiem i zapleczem SPA
 • mnóstwo pozytywnych opinii gości
 • Lokalizacja niecałe 20 km od Zakopanego
  Warunki:Ważność kuponu: - od poniedziałku 12.09 do 23.12.16 - dla opcji 1.-5.- od piątku 16.09 do 28.10.16 - dla opcji 6.- od piątku 04.11 do 02.12.16 - dla opcji 7.
 • 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę kuponów
 • Kupony można łączyć w dłuższe pobyty
 • Wymagane sprawdzenie dostępności miejsc i rezerwacja terminu
 • Odwołanie lub przełożenie rezerwacji możliwe na 14 dni przed przyjazdem, w przypadku dostępności innych terminów
 • Pobyt dzieci: - do 3 lat: 10 zł/doba ze śniadaniem i obiadokolacją (bez osobnego miejsca noclegowego)- powyżej 3 lat do 10 lat: 60 zł/doba ze śniadaniem i obiadokolacją (dostawka)- powyżej 10 lat: 70 zł/doba ze śniadaniem i obiadokolacją (dostawka)
 • Możliwość pobytu ze zwierzęciem domowym - dopłata 15 zł/doba/zwierzę (konieczna wcześniejsze poinformowanie w obiekcie)
 • Doba hotelowa: 16-12
 • Bezpłatny parking i dostęp do WiFi
 • MyDeal sp. z o.o. udostępnia platformę online, na której Użytkownicy mają wyjątkową możliwość kupowania towarów i usług od Partnerów (sprzedających) po rewelacyjnych cenach
 • MyDeal w ramach niniejszej aukcji nie działa jako pośrednik turystyczny ani agent turystyczny, w rozumieniu art. 3 ust. 6 i 7 ustawy z dnia z 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych i wyłącznie umożliwia oferowanie w  serwisie niniejszej usługi organizatorowi turystyki
 • Zawierasz umowę z: Filas Consulting Krzysztof Filas, ul. Orkana 18/3, 34-700 Rabka Zdrój, NIP: 7351994136, REGON: 120492409

  TravelDeal.pl - to portal turystyczny prezentujący promocyjne oferty Hoteli SPA z basenami, Aquaparków i Term w Polsce i za granicą. Zniżki i rabaty sięgają nawet 90%. Codziennie pojawia się w portalu TravelDeal.pl kilkadziesiąt nowych ofert. Prezentujemy oferty z Groupon Travel, Travelist, Gruper, Fastdeal, MyDeal, Kuptravel, Flipo, eHoliday, Triverna, Tui, Voyage Prive, Travelday, Galeria SPA, KupWakacje i z innych portali, od tych najtańszych po oferty Premium z opcją All Inclusive. Prezentujemy również oferty z Hotelscombinad czyli porównywarki cen hoteli z portali Booking.com, Hotels.com, Agoda, AccorHotels, Best Western, Getaroom i z innych. Luksusowy i ekskluzywny hotel SPA? Rodzinne wczasy z dziećmi w górach lub weekend nad morzem tanio? Mamy ceny jak z Last Minute. Z naszym portalem spędzisz Wakacje z dzieckiem, Majówkę, Urlop lub Ferie zimowe. Wypoczynek nad morzem, Wycieczki w Góry, Święta, Weekend Majowy, Sylwester 2016/2017 dużo taniej! Wszystkie groupony travel w jednym miejscu razem. Zima 2017, oferty na Boże Ciało, czyli długi weekend czerwcowy. Noclegi z całej Polsce i z zagranicy. Turystyczne okazje na rodzinne wakacje. Hotele i ośrodki SPA przyjazne dzieciom. Wyjazdy 1-dniowe, weekendowe, tygodniowe i dłuższe. Wycieczki i loty samolotem do Ameryki, Azji, Afryki, Australii i w każdy inny zakątek świata. Opinie o portalu TravelDeal.pl są bardzo dobre. Codziennie odwiedza nas wiele osób szukających promocyjnych ofert wycieczek z różnych portali razem w jednym miejscu. TravelDeal.pl to biuro podróży online z najniższymi cenami w internecie. Wycieczki krajowe, objazdowe i zagraniczne. Możesz zwiedzić Pomorze, Kujawy, Warmię i Mazury, Podlasie, Wielkopolskę, Lubuskie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Dolny Śląsk, Górny Śląsk, Małopolskię i Bieszczady. Wybierz się we dwoje do SPA & Wellness, odkryj Bestsellery - jeziora, hotele premium i ciekawe miasta.

  Polska (4005)Tajlandia (3722)Hiszpania (3450)Turcja (2468)Włochy (2466)Chorwacja (1644)Rzym (1537)Bangkok (1533)Niemcy (1334)Grecja (1306)Portugalia (1249)Bułgaria (939)Barcelona (878)Pattaya (768)Berlin (728)Wyspy Kanaryjskie (710)Francja (688)Madryt (684)Chiang Mai (661)Austria (647)Wiedeń (645)Mediolan (630)Stambuł (559)Holandia (528)Amsterdam (527)Czechy (470)Szkocja (469)Edynburg (469)Praga (457)Lizbona (455)Rosja (439)Moskwa (439)Kreta (417)Krabi (398)Monachium (352)Hua Hin (345)Ukraina (343)Gran Canaria (327)Majorka (317)Bruksela (305)Belgia (305)Alanya (292)Irlandia (288)Dublin (288)Słoneczny Brzeg (283)Split (283)Dubrownik (281)Rodos (265)Antalya (264)Marmaris (258)Fethiye (256)Sewilla (255)Frankfurt nad Menem (249)Egipt (240)Czarnogóra (233)Ibiza (225)Wenecja (224)Teneryfa (220)Benidorm (218)Tunezja (214)Słowacja (208)Walencja (207)Porto (205)Kijów (204)Madera (198)Szwecja (194)Sztokholm (194)Albufeira (194)Bodrum (182)Malaga (179)Wielka Brytania (178)Zakopane (172)Manchester (169)Wrocław (147)Bratysława (146)Kusadasi (145)Tuluza (141)Salou (140)Lwów (138)Marsylia (135)Złote Piaski (133)Kołobrzeg (132)Rovinj (131)Bordeaux (129)Karpacz (123)Sofia (121)Ankara (118)Korfu (115)Hammamet (111)Belek (111)Strasburg (109)Marbella (109)Fuerteventura (109)Mykonos (108)Zadar (106)Sozopol (106)Hurghada (106)Albania (106)Dania (105)Kopenhaga (104)Minorka (102)Trogir (101)Oslo (97)Norwegia (97)Szklarska Poręba (94)Izmir (90)Zagrzeb (87)Warna (85)Portimao (85)Łódź (83)Kraków (82)Montpellier (79)Lille (79)Hvar (78)Parga (76)Kościelisko (76)Budva (72)Krynica Zdrój (71)Nesebyr (70)Katerini (70)Międzyzdroje (70)Saloniki (69)Zakintos (68)Javea (68)Bursa (66)Białka Tatrzańska (65)Węgry (62)Podstrana (61)Cascais (61)Bukowina Tatrzańska (60)Świnoujście (56)Pula (55)Dominikana (55)Dahab (55)Lublin (54)Kos (53)Jastrzębia Góra (53)Midoun (51)Świeradów-Zdrój (51)Ustroń (51)Cavtat (50)Makarska (49)Szczecin (49)Meksyk (48)Lanzarote (46)Ulcinj (45)Marsa Alam (45)Bałczik (45)Okrug Gornji (43)Bydgoszcz (43)Toruń (42)Rzeszów (41)Wisła (41)Opatija (40)Kuba (40)Szczyrk (40)Kudowa Zdrój (39)Vodice (38)Saranda (38)Władysławowo (38)Kazimierz Dolny (35)Jelenia Góra (35)Skopelos (33)Side (33)Budapeszt (33)Aleksandria (33)Katowice (33)Biały Dunajec (33)Trabzon (32)Pomorie (32)Tivat (31)Mauritius (31)Warszawa (31)Bielsko-Biała (31)Podgorica (29)Cypr (29)Murzasichle (29)Tirana (28)Petrovac (27)Bol (27)Poronin (27)Sycylia (26)Port El Kantaoui (26)Malta (25)Kenia (25)Jamajka (24)Kielce (24)Ciechocinek (24)Szczawnica (24)Polanica Zdrój (24)Sardynia (23)Rijeka (23)Monastir (23)Ustronie Morskie (23)Mielno (23)Supetar (22)Primorsko (22)Dźwirzyno (22)Opole (22)Elbląg (22)Zjednoczone Emiraty Arabskie (21)Valletta (21)Dąbki (21)Wieliczka (20)Darłowo (19)Płock (19)Polańczyk (19)Niechorze (18)Becici (17)Bar (17)Sandomierz (17)Poznań (17)Olsztyn (17)Koszalin (17)Szaflary (17)Rabka Zdrój (17)Szibenik (16)Burgas (16)Ustka (16)Sianożęty (16)Duszniki-Zdrój (16)Orebic (15)Pobierowo (15)Tychy (15)Lądek Zdrój (15)Gliczarów (15)Malediwy (14)Kemer (14)Jastarnia (14)Radom (14)Nałęczów (14)Kalisz (14)Seszele (13)Wałbrzych (13)Przesieka (13)Muszyna (13)Paryż (12)Durres (12)Zielona Góra (12)Tarnów (12)Inowrocław (12)Busko-Zdrój (12)Starachowice (12)Czarna Góra (12)Novalja (11)Sarbinowo (11)Słupsk (11)Nowy Sącz (11)Białystok (11)Wlora (10)Lara (10)Indonezja (10)Łeba (10)Grzybowo (10)Gniezno (10)Jeleśnia (10)Obzor (9)Jurata (9)Oświęcim (9)Gorzów Wielkopolski (9)Bytom (9)Maroko (8)Krk (8)Berat (8)Benalmadena (8)Rewal (8)Jarosławiec (8)Darłówko (8)Suwałki (8)Siedlce (8)Przemyśl (8)Legnica (8)Iwonicz-Zdrój (8)Londyn (7)Dubaj (7)Korbielów (7)Sri Lanka (6)Zamość (6)Włocławek (6)Konin (6)Iława (6)Grudziądz (6)Żywiec (6)Szczawno-Zdrój (6)Stronie Śląskie (6)Sosnówka (6)Sokolec (6)Piwniczna-Zdrój (6)Niemcza (6)Małe Ciche (6)Jarnołtówek (6)Incekum (5)Duni (5)Międzywodzie (5)Ustrzyki Dolne (5)Jugowice (5)Konakli (4)Himare (4)Albena (4)Rozewie (4)Pogorzelica (4)Krynica Morska (4)Chałupy (4)Piła (4)Malbork (4)Ząb (4)Sienna (4)Rytro (4)Masłów (4)Kombornia (4)Jaworze (4)Alpy (4)Łotwa (3)Tropical Island (3)Słowenia (3)Sousse (3)Trzęsacz (3)Puck (3)Mrzeżyno (3)Kąty Rybackie (3)Hel (3)Podgórzyn (3)Istebna (3)Bielawa (3)Bachledówka (3)Tanzania (2)Qeparo (2)Litwa (2)Indie (2)Estonia (2)Dhermi (2)Unieście (2)Dziwnówek (2)Łomnica (2)Zawoja (2)Wierchomla Mała (2)Myczkowce (2)Mszana Dolna (2)Kluszkowce (2)Długopole-Zdrój (2)Dolomity (2)Bystrzyca Kłodzka (2)Brenna (2)Bardo (2)Wilno (1)Szkodra (1)Stany Zjednoczone (1)Serbia (1)Rimini (1)Republika Południowej Afryki (1)Pag (1)Naksos (1)Mellieha (1)Kair (1)Belgrad (1)Andora (1)Sztutowo (1)Rumia (1)Rewa (1)Mikoszewo (1)Karwia (1)Gąski (1)Chłapowo (1)Jaworzno (1)Dąbrowa Górnicza (1)Chorzów (1)Żegiestów-Zdrój (1)Zieleniec (1)Trzebieszowice (1)Targanice (1)Spytkowice (1)Solina (1)Milówka (1)Lipowa (1)Gródek nad Dunajcem (1)Dzierżoniów (1)Arłamów (1)
  Więcej
  0
  0
  Zamknij Kontakt
  Do góry

  T R A V E L D E A L


  Zapisując się na nasz newsletter zyskasz dostęp do najnowszych ofertpromocji travel!